LT | RU | EN
Apie mokyklą
Struktūra ir kontaktai
Bendruomenė
Veikla
Tvarkaraštis
Pasiekimai
Paslaugos

Loading

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazija

Teisinė forma Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
Įm. kodas 190243095
Registras Valstybės įmonės Registrų centro Utenos filialas
Tel. (8 386) 31671
Tel./Faks. (8 386) 31048
El. paštas jolanta.bartkuniene@vgvp.lt

PRIIMAMOJO DARBO GRAFIKAS

I - IV: 8.00 - 17.00

V: 8.00 - 16.45

Pietūs: 12.00 - 12.45


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Marry a Russian Woman contador de visitas счетчик посещений

Visagino „Gerosios vilties“ vidurinės mokyklos
Švietimo muziejus

       1986 metais buvusios mokyklos direktorės Olgos Lachotskajos iniciatyva ir daugelio mokytojų pastangomis buvo pradėtas kurti mokyklos Švietimo muziejus. Muziejaus įkūrimas sutapo su pirmųjų lietuviškų mokyklų įkūrimo 600-osiomis metinėmis. Muziejus savo duris gausiam lankytojų būriui atvėrė 1988 m. vasario 14 d. Kuriant ir apipavidalinant muziejų aktyviai dalyvavo mokyklos mokiniai, tėvai ir mokytojai.

Šiandien muziejaus ekspozicijoje yra tokie skyriai:
  1. Lietuviška mokykla, jos raida.
  2. Pradinė mokykla ir jos raida.
  3. Vidurinė mokykla.
  4. Mūsų mokyklos istorija.
       Muziejaus sienas puošia stendai, kuriuose eksponuojami mokinių darbai, sukurti per technologijų pamokas. Tai eksponatai iš medžio, paveikslai iš gamtinių medžiagų, kaukės, piešiniai, megzti daiktai – daugiau nei 280
eksponatų. Tarp jų yra ankstesniųjų laikų mokykliniai reikmenys: pirmieji lietuvių kalbos vadovėliai, elementoriai ir net mokyklinė uniforma, avalynė ir kuprinės.  

       Panašiais daiktais naudojosi dar mūsų seneliai. Čia taip pat galima pamatyti  tokių neįprastų mums daiktų: skaitytuvų, ESM, patefonų. O juk visai neseniai tai  buvo naudojama per pamokas...

       Muziejuje saugomas mokyklos metraštis nuo jos įkūrimo pradžios: I metraščio tome pasakojama apie Sniečkaus vidurinės mokyklos Nr. 2 kūrimosi laikotarpį nuo 1983 iki 1989 metų, II tome toliau pasakojama apie mokyklos gyvenimą nuo 1990 metų iki šių dienų.
    
  Storose senovinėse knygose išliko detalus mokyklos gyvenimo aprašymas, pirmųjų abiturientų kreipimasis į visus mokinius, kuriems dar tik teks palikti gimtąją mokyklą, išliko ir daugybė vykusių švenčių fotografijų.

       Muziejuje taip pat yra mokyklos mokinių pasiekimų ir laimėjimų knyga. Čia aprašomi pasiekimai tų mokinių, kurie išgarsėjo puikiu mokymusi, sportiniais laimėjimais, aktyvia visuomenine veikla.  Taip pat galima susipažinti su iškarpų iš miesto ir respublikinių laikraščių rinkiniu. Jose pasakojama apie mūsų mokyklą. Dar galima pamatyti albumų, skirtų mokyklos abiturientams. Kiekviena abiturientų klasė tradiciškai dovanoja muziejui savo juostą, gautą per Paskutinio skambučio šventę- tokių juostų muziejuje yra visa kolekcija.

       Muziejaus lankymas numatytas mokyklos programoje ir muziejų mokiniai lanko per istorijos, etikos pamokas, per klasės valandėles; mokiniams organizuojamos ekskursijos, susitikimai su žymiais mūsų miesto žmonėmis.

       Jeigu jūs dar nebuvote mokyklos muziejuje, tai jums tereikia kreiptis į savo klasės auklėtoją ir galite nueiti į muziejų, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo toks paprastas, bet visgi tai yra nepaprastas kabinetas. Muziejus yra mūsų mokyklos 52 kabinete.


į viršų
© 2008–2018 Visagino „Gerosios Vilties” progimnazija
Paskutinė svetainės atnaujinimo data 2017-11-13