LT | RU | EN
Apie mokyklą
Struktūra ir kontaktai
Bendruomenė
Veikla
Tvarkaraštis
Pasiekimai
Paslaugos

Loading

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazija

Teisinė forma Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
Įm. kodas 190243095
Registras Valstybės įmonės Registrų centro Utenos filialas
Tel. (8 386) 31671
Tel./Faks. (8 386) 31048
El. paštas jolanta.bartkuniene@vgvp.lt

PRIIMAMOJO DARBO GRAFIKAS

I - IV: 8.00 - 17.00

V: 8.00 - 16.45

Pietūs: 12.00 - 12.45


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Marry a Russian Woman contador de visitas счетчик посещений
VASARIO 16-oji - LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

2018 m. vasario 15 d. Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje iškilmingai buvo paminėtas Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetis. Įvairios iniciatyvos ir akcijos, renginiai ir kūrybinės dirbtuvės, koncertas į šventinį šimtmečio ,,žiedą“ sujungė visus, kam širdyje brangi Lietuva.

Šventinis rytas prasidėjo pilietiškumo pamokomis ,,Esu Lietuvai“, vykusiose atskirose erdvėse. Pradinių klasių mokiniai domėjosi Lietuvos istorija, o vyresniųjų klasių moksleiviams buvo demonstruojamas Andriaus Juzėno filmas „Ekskursantė“(2013), pelnęs puikių įvertinimų. Tokie filmai primena mums ir visam pasauliui, kad tokios tautos patirties nevalia užmiršti. Kalbėta ir apie Lietuvos Nepriklausomybės šauklį Vincą Kudirką.

Progimnazijos amfiteatre tapybos ir meno mėgėjams buvo surengtas pleneras „Lietuva per 100 minučių“, o pradinių klasių mokiniams Visagino Rekreacijos ir paslaugų centro sporto salėje - renginys „Šokim, trypkim, linksmi būkim“. Mažieji mokinukai ir patys šėlo lietuvių liaudies šokių sūkuryje, ir kitus prisijungti kvietė.

Progimnazijos bibliotekoje vyko viktorina „Ką žinai apie Lietuvą“. Renginyje dalyvavo 5a, 5b ir 5c klasių mokinių komandos. Dalyviai turėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvos gamtą ir žmones, atpažinti įvairias Lietuvos vietoves, pasakyti Lietuvai svarbius istorinius faktus ir įvykius.

Mokinių dovana Lietuvai - tai akcija „Apjuoskime mokyklą tautine juosta“. Mokinių ornamentais išmarginta juosta nuvilnijo per visas progimnazijos erdves. Šis visuotinis apkabinimas – tai simbolis pagarbos ne tik savo gimtai šaliai, bet ir mokyklai.

Svarbiausioji šventės dalis – renginys aktų salėje „Lietuva, kai aš tave tariu“. Progimnazijos direktorė Jolanta Bartkūnienė pasveikino Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 100-mečio proga kiekvieną bendruomenės narį, kvietė švęsti linksmai ir prasmingai. Renginio metu iškilmingai sugiedota Vinco Kudirkos „Tautiška giesmė“. Kadaise autorius išspausdino ją „Varpo“ numeryje nežinodamas, kad tai bus būsimos laisvos Lietuvos himnas.

Į kiekvieno širdį sklido vienodai svarbūs ir gražūs dainų ir posmų žodžiai. Supratome, kad Laisvė yra tai, ką turime branginti!

  2018-02-20
(Perskaitė: 178)
© 2008–2018 Visagino „Gerosios Vilties” progimnazija
Paskutinė svetainės atnaujinimo data 2017-11-13